Fido

Видалення гінекомастії у чоловіків

Записатися на прийом

Зателефонувати нам: +38(067) 922-74-92

Отримати безкоштовну консультацію

Гінекомастія до і після

Серед чоловіків різної вікової категорії зустрічається такий стан, як гінекомастія. Цей діагноз означає патологічний розвиток (збільшення) грудних залоз у чоловіків.

Хоч походження цього явища вважається доброякісним, воно створює естетичні та фізичні незручності, що призводить до потреби в операції.

Фото до і після
Ціна

Хто проводить операцію:

Федорук Володимир Ілліч Пластичний хірург вищої категорії

тел. +38 (067) 922-74-92

Детальніше про лікаря

Фото до і після

Особливості та причини виникнення

В деякій мірі гіпертрофія молочних залоз у чоловіків зустрічається досить часто. Коли ознаки стають занадто вираженими, варто звернутися до пластичного хірурга для видалення гіпертрофованої тканини.

Причини утворення цієї патології є багатофакторними. Часто це пов'язують з надмірним стимулюванням розвитку залізистих тканин за рахунок підвищеної активності естрогену та інших гормонів. Існує спеціальне медикаментозне лікування, спрямоване на усунення даної причини, але тільки хірургічна робота здатна надати помітний результат.

Також можливі вікові зміни в залізистих тканинах. Тенденція до наростання грудей може бути вродженою або викликаної особливостями організму. Деякі захворювання здатні вплинути на зовнішній вигляд чоловічих грудей, що також призводить до порушення їх форм та розмірів . Часто причиною такого стану є регулярна стресова напруга або алкоголізм.

Видалення гінекомастії в Києві: особливості хірургічного лікування

У нормі чоловіча грудна клітка виглядає плоскою з невеликої опуклістю. Залозиста тканина не перетворюється в окремі утворення, обмежуючись областю сосків. При збільшенні грудей у ​​чоловіків наявність залозистої тканини чітко пальпується, як ущільнення. Для видалення цього відкладення робиться невеликий розріз під соском, через який видаляється зайве.

Зміни в області грудних залоз можуть бути викликані порушеннями метаболізму, гормональної регуляції, захворюваннями та іншими причинами, але ефективність хірургічного втручання незаперечна в кожному окремому випадку.

Перед проведенням операції встановлюються причини виникнення порушення і проводиться комплекс діагностичних методик. Після проходження обстеження призначається додаткове УЗД для грудних залоз і консультація лікаря ендокринолога.

Особливості проведення процедури:

  • Наявність анестезії - загальний наркоз;
  • Тривалість процедури - 1-2 години;

  • Час для відновлення - кілька тижнів;

  • Характер результату - постійний.

Записатися на консультацію

Передзвонимо та запишемо вас до потрібного спеціаліста

Зв'язатися

♦ Ми пропонуємо якісне медичне обслуговування за доступною ціновою політикою. Щоб дізнатися точну вартість операції, зверніться до нас через форму зворотнього зв'язку, або зателефонуйте нам.

♦ Збільшення грудної залози у чоловіків усувається тільки в хірургічних умовах. Ми організовуємо повний супровід від моменту проведення попередньої діагностики до зняття швів і відновлення організму.

♦ Прийом з питань лікування гінекомастії в Україні доступний для чоловіків з будь-яким походженням симптомів, включаючи випадки, коли буде потрібно встановити причини виникнення патології.

Скільки коштує операція гінекомастія?

Операцію по видаленню гінекомастії, ціна якої залежить від категорії хірургічного втручання та супутніх послуг, проводить пластичний хірург вищої категорії Володимир Ілліч Федорук. Вже на первинній консультації Ви зможете отримати відповіді на всі питання стостовно процедури: як проходить видалення молочних залоз у чоловіків і як виглядають груди після операції?

Кваліфікований хірург Федорук В.І. разом зі зменшенням грудей у ​​чоловіків також проводить чоловічу ліпосакцію, про ціну докладніше дізнайтеся по телефону або на консультації при особистій зустрічі.

Ціна операції

Найменування послугиЦіна
Мастектомія при гінекомастії1000 – 1200 €
Задати питання

    Дивіться також