Fido

Ліпофілінг грудей в Києві (збільшення жиром)

Записатися на прийом

Зателефонувати нам: +38(067) 922-74-92

Отримати безкоштовну консультацію

Збільшення грудей жиром в Києві

Ліпофілінг грудей – це операція зі збільшення грудей власним жиром, яка передбачає використання власних жирових тканин, отриманих з сідниць, стегон, живота. Альтернативною операцією є мамопластика ендопротезом.

Збільшення грудей жиром - це процедура корекції форми за допомогою жирових клітин власного тіла, які вводяться в тканини за допомогою шприца. Метод має ряд стандартних обмежень і протипоказань, типових для операцій такого рівня. Однак додатковим критерієм є неможливість проведення для дуже худих жінок., їм рекомендується ендопротезування молочних залоз, зважаючи на відсутність достатньої кількості жирової тканини для пересадки.

Задати питання
Ціна

Приклади: До і після

Етапи ліпофілінга

Даний метод нездатний усунути всі існуючі недоліки неестетичної форми і малого об'єму грудей, проте це єдина на сьогодні можливість збільшити бюст без імплантів. Важливо: зробити ліпофілінг молочних залоз можна не більше, ніж на пів розміру за один раз. Для більшого розміру потрібно пройти два-три сеанси. Відновлювальний період проходить швидко: до занять спортом і помірних фізичних навантажень можна повернутися через місяць.

 • Як відбувається реабілітація після ліпофілінгу?

  Завдяки мінімальному хірургічному втручанню при ліпофілінгу грудей, на шкірі не залишаються рубці і вдається уникнути тривалого відновлювального періоду. Час реабілітації скорочується до 2 тижнів. На місця проколів для забору матеріалу будуть накладені серветки, що дезінфікують., їх можна зняти через 2 дні. Якщо матеріал забирався в області погруддя, то в цих місцях залишаться набряклість і синці, які пройдуть через 7-14 днів. Рекомендується носити компресійний бюстгальтер протягом наступного місяця, також призначається курс антибіотиків.

 • Чого чекати після операції збільшення грудей жиром?

  Треба бути готовим до невеликого дискомфорту в перші кілька днів. Може спостерігатися набряк. Доведеться обмежити фізичну активність на 5-10 днів, а спортом займатися можна лише через 1 місяць.

 • Які є зміни з часом?

  Процес приживання жирової тканини триває від 3 до 6 місяців. І за цей час до 30% жирових клітин розсмокчеться, що позначиться на кінцевому результаті. Цю особливість хірург обов'язково враховує. Якщо пацієнтка хоче бюст 2,5 розміру, то роблять 3 розмір. Якщо ж отриманий результат не влаштовує жінку, то можна провести повторну процедуру.

 • Особливості

  Ліпофілінг грудей дуже зручний та ефективний для тих, у кого є виражена асиметрія. Людський організм влаштований таким чином, що якщо пересадити жирові клітини з однієї його частини до іншої, то вона здебільшого приживеться на новому місці. Приживається в середньому 70% пересадженої тканини. Відсоток приживання залежить від індивідуальних особливостей організму та прогнозів щодо тривалості збереження результату дати неможливо. Через півтора-три місяці приблизно 30% розсмоктується. Бувають випадки, коли за півроку відбувається повне розсмоктування введеного жиру. Пластична хірургія дозволяє також виконувати ліпофілінг обличчя.

Переваги збільшення грудей вашим власним жиром

Ліпофілінг молочних залоз можна рекомендувати жінкам після пологів. А переваги можна виділити такі:

збільшення грудей власним жиром - зображення

 • У тілі не буде чужорідних елементів, а значить немає ризику відторгнення чи алергії;
 • Процедуру можна комбінувати з іншими операціями;
 • Не залишаються рубці;
 • Не спотворюються результати подальших обстежень грудного відділу;
 • Виходить не лише гарно, але і натурально.

Які є протипоказання до ліпофілінгу грудей?

 • Онкологія будь-якої стадії;

 • Декілька днів до і після менструації;

 • Цукровий діабет, який пошкодив судини;

 • Шкірні захворювання будь-якого типу.

Показання до операції

Такі операції рекомендовані жінкам із достатньою кількістю підшкірного жиру у небажаних місцях. Перед хірургічним втручанням обов'язково проводиться обстеження організму і, зокрема, роблять УЗД молочних залоз..

Ліпофілінг грудей триває від півтори до трьох годин і проходить у три етапи:

 • Забір матеріалу із зазначених зон;

 • Очищення клітин від домішок пошкодженого матеріалу та крові;

 • Введення отриманої емульсії у сфери молочних залоз.

Операція проводиться під загальним наркозом. Особливість збільшення грудей власним жиром (без імплантів) у відсутності розрізів та післяопераційних рубців.

Важливо! Про стабільність результатів можна говорити не раніше, ніж через 2-3 місяці – період, за який відбудеться повне інтегрування пересадженого матеріалу. При цьому, через індивідуальні особливості можливе надмірне або нерівномірне розсмоктування жирових клітин, в цьому випадку потрібна повторна корекція.

Наші лікарі:

Федорук Володимир Ілліч - пластичний хірург

Федорук Володимир Ілліч

Пластичний хірург вищої категорії
Досвід роботи 30 років
операцій 2199

Про лікаря
Записатися

Федорук Павло Володимирович - пластичний хірург

Федорук Павло Володимирович

Пластичний хірург вищої категорії
Досвід роботи 10 років
операцій 1123

Про лікаря
Записатися

Королюк Роман Віталійович пластичний хірург

Королюк Роман Віталійович

Пластичний хірург
Досвід роботи 14 років
операцій 980

Про лікаря
Записатися
 • Де проводяться операції:

Клініка сучасної пластичної хірургії Fido.
Київ, вул. Глибочицька 17Б

Скільки коштує ліпофілінг?

Найменування послугиЦіна
Ліпофілінг молочної залози*від 670 €

*Для розрахунку точної вартості зв'яжіться з нами. Ціна формується в залежності від кількості зон, анестезії, категорії складності, результатів аналізів.

Задати питання

  Дивіться також