Fido

Пластика сосків і ареол у Києві

Записатися на прийом

Зателефонувати нам: +38(067) 922-74-92

Отримати безкоштовну консультацію

Корекція сосків фото

Пластика сосків та ареол – корекція форми та розмірів сосково-ареолярного комплексу хірургічним методом з метою покращення естетичних властивостей. Ця операція проводиться для корекція втягнутих сосків або для зменшення ареол, коли їх занадто великі розміри або розпливчасті невиразні обриси істотно зменшують красу жіночих грудей. Процедура ефективна при втраті чіткості ліній після пологів або в результаті природних вікових змін організму, а також при дефектах вродженого типу. Актуальна операція по зменшенню сосків і у чоловіків, особливо після різких змін у вазі або лікування гінекомастії.

Разом з операцією з пластики ареол у Києві, яку проводить пластичний хірург вищої категорії Володимир Ілліч Федорук, можливо також зробити збільшення грудей через ареолу.

Ціна
Задати питання

Техніка корекції сосків:

 1. До процедури.
 2. Надрізати сосок.
 3. Витягнути канал молочної залози.
 4. Створити клапоть шкіри трикутної форми.
 5. Витягнути сосок.
 6. Накласти шов.

Показаннями до пластики сосків та ареол є наступні випадки:

Корекція втягнутих сосків

 • Однією з причин проведення пластичної корекції сосків стає їх втягнута форма, яка поєднується з в'ялістю і відсутністю чітких контурів. Надати їм опуклість та привабливий вигляд допоможе корекція плоских сосків, яка повертає пружність і створює обриси красивих здорових форм. Інші процедури, що стосуються усунення дефектів ареолярного комплексу, ефективно вирішують поставлені задачі та дають хороший стабільний результат, дозволяють повернути гармонійний вигляд жіночого бюсту.

Обстеження та протипоказання

 • Передопераційне обстеження здійснюється за спрощеною схемою, але основні обов'язкові медичні перевірки, необхідні при будь-якій хірургії грудей, пройти потрібно. До протипоказань застосування пластики відносяться типові причини для пластичної операції на грудях: вік до 18 років, онкологічні захворювання, цукровий діабет, вагітність і період лактації та інші випадки, які будуть виявлені лікарем, як несумісні з процедурою.

Операція та реабілітаційний період

 • Операція проводиться протягом години під місцевим або загальним наркозом. Післяопераційні ускладнення, як правило, відсутні. Через п'ять-десять днів, в залежності від індивідуальних відновлювальних здібностей організму, знімають шви. Одразу після процедури надягають компресійну білизну. При дотриманні правил ефективного одужання реабілітаційний період проходить швидко, до звичного способу життя можна повернутися через пару тижнів. Протягом місяця не можна відвідувати сауну, солярій, басейн.

Записатися на консультацію

Передзвонимо та запишемо вас до потрібного спеціаліста

Зв'язатися

Пластика сосків у Києві

Корекцію сосків у Києві проводить в пластичний хірург Федорук Володимир Ілліч. Виконуються операції по виправленню дефектів грудей та інших частин тіла, в тому числі операція по зменшенню грудей та підтяжка молочних залоз без імплантів. Прийнятні ціни, увагу персоналу і якісний сервіс гарантовані. Дізнатися більше про корекційні можливості пластичної хірургії та записатися на консультацію можна за телефоном або скориставшись контактною формою на сайті. Зробимо ваші груди красивими та привабливими.

Скільки коштує операція?

Найменування послугиЦіна
Пластика сосків740 €

Наші лікарі:

Федорук Володимир Ілліч - пластичний хірург

Федорук Володимир Ілліч

Пластичний хірург вищої категорії
Досвід роботи 30 років
операцій 2199

Про лікаря
Записатися

Федорук Павло Володимирович - пластичний хірург

Федорук Павло Володимирович

Пластичний хірург вищої категорії
Досвід роботи 10 років
операцій 1123

Про лікаря
Записатися

Королюк Роман Віталійович пластичний хірург

Королюк Роман Віталійович

Пластичний хірург
Досвід роботи 14 років
операцій 980

Про лікаря
Записатися
 • Де проводяться операції:

Клініка сучасної пластичної хірургії Fido.
Київ, вул. Глибочицька 17Б

Задати питання

  Дивіться також