Fido

Зменшення грудей в Києві

Записатися на прийом

Зателефонувати нам: +38(067) 922-74-92

Отримати безкоштовну консультацію

Зменшення грудей до і після

Операція по зменшенню грудей (редукційна мамопластика) - це корекція молочних залоз, спрямована на позбавлення від жирових відкладень та інших тканин бюсту.

Редукція грудей включає в себе підтяжку шкірного покриву і переміщення сосків з ареолами. Така операція не настільки популярна, як пластичне збільшення грудей.

Ціна
Фото до і після
Задати питання

Хто проводить операцію:

Федорук Володимир Ілліч Пластичний хірург вищої категорії

тел. +38 (067) 922-74-92

Детальніше про лікаря

Часто жінки відчувають біль чи дискомфорт у спині, шийному та плечовому відділах через великий об'єм грудей. В результаті тертя шкіри з'являються попрілості і подразнення, а бюстгальтер залишає втискання. Зменшення грудей здатне позбавити пацієнтку цих проблем, що є ефективним способом усунути дискомфорт такого роду.

Даний комплекс медичних послуг в Україні ставить перед собою такі цілі:

  • Зниження обсягу тканин та безпосереднє видалення їх.
  • Моделювання оптимальної форми з решти тканин.
  • Збереження лактаційних функцій організму у жінок дітородного віку.

Записатися на консультацію

Передзвонимо та запишемо вас до потрібного спеціаліста

Зв'язатися

Редукція молочних залоз: фото

Особливості

Зменшення грудей має естетичне і практичне значення. Процедура знімає фізичне навантаження з плечового пояса і грудного відділу, що знижує ризики виникнення захворювань. Усунення надлишкових тканин збільшує функціональні можливості тіла: стають доступними будь-які фізичні вправи, оптимізується звичайний ритм життя і поліпшується самопочуття.

Часто редукційна мамопластика проводиться після пологів або через здобуття зайвої ваги, при цьому застосовується техніка вертикального шва. При цій методиці лікарі роблять круглий розріз біля ареоли, який має продовження в нижню частину молочної залози. Ця технологія дозволяє видалити жирові відкладення і зробити підтяжку при нанесенні мінімальних післяопераційних рубців.

Методики

Сьогодні практикуються різні хірургічні методики для корекції бюсту. Операція по зменшенню грудей проводиться за допомогою спеціалізованого обладнання. Хірурги гарантують індивідуальний підхід кожній пацієнтці, що дозволить організувати процедуру для дівчат будь-якої вікової категорії. Після індивідуальної консультації проводиться оцінка кількості жирових відкладень та особливостей шкіри.

Редукція молочних залоз має на увазі видалення надлишкового жиру по всій поверхні жіночого бюсту. Крім того, хірург вищої категорії Федорук В.. І. додатково може провести операцію по видалення жиру на тілі (ліпосакція).

Скільки коштує операція по зменшенню грудей?

Щоб дізнатись про вартість операції по зменшенню грудей – запишіться на консультацію. Ціна редукційної мамопластики залежить від складності конкретного випадку та індивідуальних особливостей організму пацієнтки. Сучасні техніки редукції грудей дозволяють зберегти чутливість і функціональність грудного комплексу, тому витрати ​​на цю операцію є вигідним вкладенням у власні здоров'я і красу.

 

Найменування послугиЦіна
Редукція молочних залоз з підтяжкою1850 – 2000 €

 

У вартість редукції молочних залоз входить комплекс заходів. При проведенні корекції використовується загальний наркоз. Тривалість хірургічного втручання складає 2-4 години. Пацієнтка проводить кілька днів в умовах спеціалізованого стаціонару, після чого відновлюється і повертається до повноцінної життєдіяльності.

Задати питання

    Дивіться також