Fido

Підтяжка обличчя

Записатися на прийом

Зателефонувати нам: +38(067) 922-74-92

Отримати безкоштовну консультацію

Підтяжка обличчя в Києві

Хірургічна підтяжка обличчя дозволить позбавити жінку від наслідків вікових змін структур особи, м'язово-апоневротіческой (поверхневої) системі і підшкірно-жирової клітковини.

Наші лікарі:

Федорук Володимир Ілліч - пластичний хірург

Федорук Володимир Ілліч

Пластичний хірург вищої категорії
Досвід роботи 30 років
операцій 2199

Про лікаря
Записатися

Федорук Павло Володимирович - пластичний хірург

Федорук Павло Володимирович

Пластичний хірург вищої категорії
Досвід роботи 10 років
операцій 1123

Про лікаря
Записатися

Королюк Роман Віталійович пластичний хірург

Королюк Роман Віталійович

Пластичний хірург
Досвід роботи 14 років
операцій 980

Про лікаря
Записатися
  • Де проводяться операції:

Клініка сучасної пластичної хірургії Fido.
Київ, вул. Глибочицька 17Б

При огляді лікар нашої клініки виділяє три зони - нижню, середню і верхню. Це необхідно для створення цілісної картини, адже процеси старіння в різних зонах відрізняються один від одного. В першу чергу старіння піддається верхня частина, зона очей. Згодом вікові зміни проявляються на середній зоні і тільки потім вражають нижню частину. В результаті метод і ціна підтяжки обличчя в Києві індивідуальні для кожного пацієнта. Залежать вони від стану шкіри та інших вікових змін.

Показання до проведення

Лікарі рекомендують кругової ліфтинг при наявності наступних чинників:

  • Пішов;
  • опущення (висить) шкіри на підборідді, навколо очей і на щоках;
  • втрата еластичності;
  • В'ялість в районі шиї.

Виконана досвідченими лікарями пластична операція дає можливість жінці знайти молодість і сяйво.

Проведення операції

Контурна підтяжка обличчя тривала і інвазивна процедура, тому проводиться вона винятково під загальним наркозом. У нашій клініці лікарі застосовують кілька різних методик, причому підбираються вони суто індивідуально.

  • Класична методика або рітідектомія - має на увазі наявність великого розрізу в волосяної частини, тобто хірург виконує розріз від скроні далі за вушної раковиною до основи шиї. Далі шкіру натягують, а надлишки її січуть;
  • Smas підтяжка обличчя - виконується ліфтинг фібромишцевой прошарку. В результаті підтягується шкіра і м'язи. Ця процедура зберігає природність відображення емоцій, а шкіру робить молодше. шов непомітний, так як його ховають в вухах пацієнта;
  • Третя методика схожа на smas-операцію, але ціна ендоскопічної підтяжки обличчя разюче відрізняється. Пластика виконується через два проколу в волосистої частини голови.

Протипоказання та можливі ускладнення

ліфтинг безпечний, але все ж має ряд протипоказань. Так жоден фахівець не стане робити операцію клієнта з онкологічним захворюванням або при наявності хвороби інфекційного характеру. Готуючись до процедури, пацієнту рекомендується утриматися від куріння або прийому ліків. Ускладнення процедури можуть проявитися у вигляді гематоми, некрозу тканин або пігментних плям.

Задати питання

    Дивіться також