Fido

Видалення грудок Біша в Києві

Записатися на прийом

Зателефонувати нам: +38(067) 922-74-92

Отримати безкоштовну консультацію

грудочки Біша до після

Видалення грудок Біша (Бісектомія) – це операція спрямована на зменшення обсягу щік і формування вираженої вилиці.

Корекція овалу обличчя стає найпопулярнішою пластичною процедурою в усіх країнах Європи. Для створення нового привабливого образу за сучасними канонами краси сприяє видалення зайвих жирових тканин в районі щік, підборіддя і шиї.

До операції з видалення грудок Біша найохочіше вдаються дівчата і жінки, бажаючі зменшити щічки, підкреслити красу скул, приховати вікові проблеми або змінити асиметрію обличчя.

Видалення грудок Біша або бішектомія – це більш проста і безпечна хірургічна процедура для створення худого і витонченого овалу обличчя в порівнянні з операцією по видаленню жиру з щік.

Задати питання
Фото до і після
Ціна
Тип лікування: хірургічне.
Час завершення: від 30 хв до 1 години.
Анестезія: місцева.
Госпіталізація: не вимагається.
Відновлення: від 3 до 5 днів.
Результат: постійний.

Показання до проведення бішектоміі

Хірургічні операції з вилучення жирових грудочок проводяться вже кілька десятків років і є поширеною пластичною операцією для тих жінок, хто хоче:

 • зменшити природний обсяг щік, створити візуальну гармонію нижній частині обличчя;
 • зробити контур обличчя більш витонченим, підкреслити красу скул;
 • уникнути вікових змін контурів і структури щік;
 • перешкоджати утворенню старять різких носогубних складок;
 • ліквідувати вроджену чи набуту асиметрію обличчя.

Крім того, бішектомія є операцією, добре переноситься організмом в будь-якому віці. Тканини пошкоджуються незначно, режим реабілітації після пластичної операції полегшений і короткочасний.

Грудки Біша до та після видалення

удаление комков биша до и после
удаление комков биша до после
комки биша фото до и после

Комкі Біша: що це?

грудочки Біша де знаходятьсяКомкі Біша – це невеликі капсули жирових тканин, розташовані під шкірним покривом щік. З самого народження на обличчі малюка формуються мішки Біша. немовля, завдяки їх пластичної структурі, має можливість більш ефективно харчуватися. У дитячому віці саме жирової грудку Біша створює у малюків округлу форму обличчя.

Де знаходяться грудочки Біша?

Грудки Біша розташовані між тканинами жувальних і зовнішніх м'язів обличчя. Ці жирові формування утворюються в дитячому віці і втрачають своє значення в міру дорослішання дитини. Найбільш відомі функції жирових грудочок:

 • для захисту лицьових м'язів і нервів від тертя і травм;
 • для додання еластичності волокнам формуються лицьових м'язів.

Жирові капсули розташовані в зоні нижче подглазничной області, не досягаючи нижньої щелепи, візуально саме вони надають особі округлість і масивність.

Як проходить операція?

что такое комки биша и как их удаляют

Для того, щоб зменшити щоки, фахівці рекомендують традиційну пластичну операцію, яка відбувається під місцевим наркозом і займає не більше години часу. Під час естетичної корекції щік пластичний хірург в обробленої антисептиком внутрішній стороні слизової робить невеликий надріз, не більше двох сантиметрів. Через ці розрізи лікар може зробити видалення грудок Біша або перемістити їх вище. Після чого надрізи зашиваються нитками.

Реабілітація після видалення жирових грудочок

У досвідченого пластичного хірурга операція з вилучення жирових грудочок при відсутності ускладнюють факторів займає в середньому від 30 до 60 хвилин. Після операції рекомендується пробути під наглядом лікаря кілька годин для діагностики післяопераційних симптомів.

Набряки можуть зберігатися від 3 до 7 днів. Дуже важливо дотримуватися післяопераційний режим протягом декількох тижнів:

 • зменшити навантаження мімічних м'язів обличчя;
 • дотримуватися встановленого лікарем режим сну: на спині;
 • вживати в їжу тільки рідку і теплу їжу з нейтральним смаком (каші, пюре, вони хочуть);
 • обов'язкове полоскання ротової порожнини прописаними лікарем антибактеріальними засобами після прийому їжі і сну.

Давати повноцінне навантаження м'язам особи рекомендовано не раніше, ніж через 1-2 місяці, а повне відновлення тканин може зайняти до півроку. У цей час потрібно дотримуватися щадний мовної режим і надавати більшого значення захисту шкіри обличчя від зовнішніх впливів.

Наслідки пластичної процедури з корекції овалу

Рішення видалити грудочки Біша не повинно бути спонтанним, але якщо пацієнтка прийняла рішення не носити на своєму обличчі бульдогів щічки, то в результаті бішектоміі вона отримає гарний овал обличчя, яскраво окреслені вилиці. Після пластики обличчя придбає класичні пропорції, а скорочення глибини носо-губної складки створить ефект візуального омолодження. Також відсутність шрамів на зовнішній стороні щоки гарантовано.

Протипоказання:

Як і при проведенні будь-якої пластичної операції, бішектомія має ряд обмежень. Хірург не має право проводити її в наступних випадках:

 • наявність інфекції в організмі;
 • хвороб кровообігу у пацієнта;
 • запальному процесі в лицьових тканинах, ротової порожнини та шиї;
 • в періоди загострення хронічних захворювань;
 • цукрового діабету;
 • гострих психічних розладів;
 • особам, знаходяться під впливом алкоголю і наркотичних речовин.

Крім того, можуть існувати ряд індивідуальних протипоказань пластичної операції, які можуть бути виявлені після консультації з лікарем.

Скільки коштує видалити грудки Біша?

Ефективно прибрати грудки Біша ціна в Києві і Україні варто виконувати у досвідчених пластичних хірургів через особливості цієї операції. Точна вартість видалення може бути призначена після консультації з хірургом.

Найменування послугиЦіна
Грудки Біша вартість видалення (з наркозом)10 000 грн
Задати питання

  Дивіться також