Проходила процедуру зменшення живота та грудей, після операції залишилися досить акуратні сліди, які вже протягом року повинні стати майже непомітними. Сама операція пройшла успішно і без ускладнень. спасибі за допомогу, тепер відчуваю себе молодше і приємніше!
Алла Анатоліївна
Ось я і вдома Приїхала в понеділок до Києва, в гір. п-ку нр.10.
У понеділок же і прооперували.
Операцію робив Федорук Володимир Ілліч – зав пластичної хірургії клініки академіка Земскова.
Асистентом був його син Павло Володимирович.

Після операції поставили по 2 дренажу в кожну груди. Промивали першу добу цілодобово, крапельно. потім порційно, але часто … і лікарі, і я сама (мені показали, як через перехідники вливати антисептик). У п'ятницю зняли дренажі, все ОК. У п'ятницю ж я поїхала. Ось сиджу вдома і пишу звіт, як і обіцяла

Все було не так страшно, як я очікувала. Лікар того ж думки. Величезне їм усім спасибі Обіцяла через півроку до нього на установку імплантів приїхати.

Окреме СПАСИБІ хочу сказати анастазіонолу – Орєшнікова Дмитру Борисовичу!!! Розумничка і великий професіонал у своїй справі. Не було ні болю, ні галюцинацій, ні дискомфорту в горлі після інтубаційної трубки. Заснула як немовля, прокинулася теж добре.
На подив нічого не боліло!!!! зовсім!!!! На 3-й день зуділи дірочки, в яких стояли дренажі. шви ІЗЮМІТЕЛЬНИЕ, тонесенькі. думаю, що шрами і видно не буде. А ось сліди від дренажів залишаться!!!

Шви зніму під вторік, а завтра вже можна компресійну пов'язку зробити.
За все про все заплатила – 6100 грн (~ 780 доларів). куди менше, ніж в Одесі!!!

ЩАСТЯ теж прооперували, ми зідзвонювалися. Сьогодні ввечері буду їй дзвонити …. як там вона ??? сподіваюся, все благополучно.
Нижче фото прикріплений і відео (жаль, що воно зовсім коротеньке, т.к. знімала медсестричка – не професіонал). але, і за це спасибі. Для наочності картинки зійде
джерело: //plastic-surgeon.ru/forum/showthread.php?t=4141&сторінка = 9&млявий = 4

анонім
Хірург Володимир Ілліч Федорук з золотими руками!
Ніна
Відгук з сайту //zoon.com.ua/kiev/p-doctor/vladimir_ilich_fedoruk/

“Боже Мій так це володимир федорук чудовий хірург видалив мені пухлину на обличчі в 2005 р дуже вдячна до цих пір згадую доброту у гумор цього великого хірурга і золоті руки”

Олександра

Теги: Пластика грудей відгуки, пластика живота відгуки.