Fido

Ліпофілінг тіла в Києві

Записатися на прийом

Зателефонувати нам: +38(067) 922-74-92

Отримати безкоштовну консультацію

Ліпофілінг тіла - це швидкий спосіб привести фігуру в порядок. Операція полягає в корекції проблемних місць за рахунок своєї ж жирової тканини. В залежності від того, яку область змінюють, ціна на липофилинг тіла може відрізнятися. Головне завдання лікарів – ваше здоровье и естественный эстетичный результат.

Наші лікарі:

Федорук Володимир Ілліч - пластичний хірург

Федорук Володимир Ілліч

Пластичний хірург вищої категорії
Досвід роботи 30 років
операцій 2199

Про лікаря
Записатися

Федорук Павло Володимирович - пластичний хірург

Федорук Павло Володимирович

Пластичний хірург вищої категорії
Досвід роботи 10 років
операцій 1123

Про лікаря
Записатися

Королюк Роман Віталійович пластичний хірург

Королюк Роман Віталійович

Пластичний хірург
Досвід роботи 14 років
операцій 980

Про лікаря
Записатися
  • Де проводяться операції:

Клініка сучасної пластичної хірургії Fido.
Київ, вул. Глибочицька 17Б

Ліпофілінг ставиться до пластичної хірургії. Хірурги обмежуються мінімальною кількістю косметичних швів. Лікарі, які роблять липофилинг тіла в Києві, можуть обійтися без них. Це означає, що не залишиться рубців і слідів в майбутньому. Ліпофілінг тіла виробляється швидко під наркозом. Період відновлення займає кілька днів.

Особливості липофилинга тіла

Немає ризику ускладнень, у вигляді реакції відторгнення, так як всі матеріали для моделювання беруться з власного організму, а значить не є чужорідними. Можливість додати тілу будь-яку форму в залежності від індивідуальних особливостей. Немає потреби додатково купувати імпланти і підбирати їх за розміром. З власних тканин можна зробити будь-які відповідні.

Протипоказання процедури

Незважаючи на достоїнства, хірургічне втручання навіть в ім'я краси - це ризик. Ні в якому разі не можна проводити липофилинг або ліпомоделювання фігури людям страждаючим захворюваннями:

  • цукровий діабет;
  • онкологія;
  • порушення згортання крові;
  • важке інфекційне захворювання;
  • також, не рекомендуємо операцію, якщо ще не виповнилося 18 років.

Як підготуватися до операції

Перед початком проконсультуйтеся з терапевтом, для визначення показань. Крім того, в стандартний передопераційний період входить повне обстеження і здача аналізів, кардіограми і флюрографії. Це допоможе запобігти можливим ускладненням. Лікар-анестезіолог визначить вид наркозу і обговорить процес втручання з хірургом.

Як проходить операція

Робляться мінімальні надрізи смугами, через які забирається матеріал для імплантації за допомогою спеціального шприца. Після очистки жиру, його через такий шприц поміщають на необхідне місце. Зазвичай додаткові розрізи не потрібні. Отриману рану заклеюють пластиром, після чого вона без проблем заживає самостійно.
Таким чином, безпечна операція допоможе досягти ідеальної фігури в короткі терміни.

Задати питання

    Дивіться також