Fido

Ліпомоделювання в Києві

Записатися на прийом

Зателефонувати нам: +38(067) 922-74-92

Отримати безкоштовну консультацію
збільшення сідниць власності жиром

До і після: збільшення сідниць власним жиром

Ліпоскульптурування (ліпоскульптура) або ліпомоделювання - це корекція контурів тіла хірургічним шляхом, видалення та перерозподіл жирових клітин з проблемних зон.

За кордоном такі операції успішно проводяться з 1996 року. В Україні вони почали активно практикуватися з 2010 року.

Ціна
Фото до і після
Задати питання

Ліпоскульптурування тіла – ефективний і малотравматичний спосіб поліпшити фізичні дані. З його допомогою можна кардинально змінити фігуру: заповнити обсяг жирової тканини в ділянках тіла з вираженою недостатністю жиру, наприклад, в грудях і сідницях. Ліпомоделювання фігури допомагає вирішити проблему з відтворення атлетичного м'язового рельєфу, підкреслити прес, косі м'язи та виділити талію.

Записатися на консультацію

Передзвонимо та запишемо вас до потрібного спеціаліста

Зв'язатися

Ліпомоделювання тіла: до і після

У чому суть ліпоскульптурування?

Ліпоскульптура тіла - делікатне хірургічне втручання з метою забору жирового шару і проведення додаткового наповнення жиром необхідних ділянок. Цю операцію можна порівняти з художнім ліпленням. Жирову тканину трансплантують після попередньої обробки в центрифузі і очищення від крові, домішок і нежиттєздатних розірваних клітин. М'язи моделюються за допомогою гравіювання та наповнення.


Власна жирова тканина відмінно приживається і рідко викликає відторгнення. В результаті проведеної процедури - ліпомоделювання фігури, пацієнт позбавляється від проблем із зайвою вагою і отримує гарне рельєфне тіло за невеликий проміжок часу без особливих зусиль.

Ліпоскульптура: види операцій

Незважаючи на те, що ліпоскульптурінг почали проводити відносно недавно, цей напрям хірургії достатньо вивчений та розвинутий. За ступенем складності можна визначити чотири типи оперативного втручання:

 • Ліпосакція. Цей вид операції передбачає механічне видалення жирових клітин із проблемних зон.. Весь зайвий жировий шар, що треба забрати, просто видаляється з тіла. Видалений матеріал просто знищується через відсутність потреби подальшого використання.
 • Ліпосакція з подальшим ліпофілінгом. Рідні жирові тканини трансплантують з однієї зони в іншу. Наприклад, роблять забір жирової тканини з області живота та переміщають його в область сідниць.
 • Ліпомоделювання: ліпосакція, ліпофілінг і контурування. У цій хірургічній методиці пацієнту не просто трансплантують жир з однієї зони в іншу. Хірург ювелірно промальовує м'язи черевного преса, групи м'язів на руках, ногах та інших місцях, передбачених планом операції.

Важливо! Перед проведенням ліпоскульптурування важливо підготувати свій організм. Необхідно позайматися у спортивному залі, щоб мляві м'язи набули невеликого тонусу та з'явилась форма. Це допоможе лікареві відчувати контур груп м'язів для подальшого їх збільшення накладенням функціонального жирового шару.. Після того, як післяопераційне запалення пройде, новий шар приростає до м'язів у необхідному місці і надає їм опуклий контур.

 • Четвертий тип операцій має на увазі всі три види втручання: ліпосакцію великих обсягів, ліпофілювання, контурування та висічення зайвого шкірного покриву, що виник на місці забору жирової тканини. Така хірургічна методика часто проводиться для людей з граничною надмірною вагою.. Після різкого схуднення у них утворюються великі провисання шкіри на животі, на стегнах та ногах.

На замітку! За одну процедуру можна видалити жировий шар тільки до 10%, а наповнити тільки на 2 - 3% від власної ваги пацієнта.

Зони проведення ліпомоделювання:

 • порушений рельєф живота,
 • недостатній обсяг сідниць,
 • стегна (галіфе),
 • плечі,
 • спина,
 • надання додаткового обсягу жіночих грудей (ліпофілінг грудей),
 • Х-подібні ноги,
 • корекція обвислого контуру обличчя – послуга ліпофілінг лиця,
 • запалі щоки,
 • невиражені вилиці,
 • недостатній обсяг губ.

Показання

Показанням для проведення пластичної операції з ліпомоделювання служить:

 • Надлишкові жирові відкладення. Надлишки жиру на животі, сідницях, стегнах, на спині та руках;
 • Маленький об'єм грудей, сідниць, гомілки, вилиць і тонкі губи;
 • Бажання підкреслити рельєф групи м'язів та зробити їх більш виразними;
 • Гінекомастія;
 • Виправлення шрамів та посттравматичних рубців, порятунок від розтяжок - стрій.

Ліпоскульптурування допомагає позбутися результатів старіння, наслідків травм, післяпологових змін фігури, виправляє та покращує генетичні дані.

Як проходить процедура з ліпоскульптурування тіла?

На першому прийомі пластичний хірург ретельно оглядає проблемні зони, що підлягають моделюванню, уточнює побажання пацієнта щодо майбутньої корекції. Потім він вивчає історію перенесених хвороб та підбирає відповідний метод втручання.. Після цього пацієнт проходить апаратне обстеження у самій клініці та здає необхідні аналізи.. У ході підготовки до операції пацієнт одержує додаткові консультації фахівців, якщо такі будуть рекомендовані хірургом.

На початку процедури пластичний хірург наносить на тіло розмітки, вказуючи ділянки для майбутнього видалення, наповнення чи корекції. Пацієнту вводиться загальна або місцева анестезія.. Вид знеболювання залежить від розміру ділянки, що оперується.. Після того, як ділянка втратить чутливість, під шкіру вводиться спеціальний інструмент, яким здійснюється відкачування жиру.. Відібраний матеріал очищується та за допомогою найтонших голок вводиться в зони, що підлягають наповненню. Залежно від розмірів оброблюваних ділянок, операція з ліпоскульптурування триває в середньому від 2 - 4 години.
Ліпоскульптурування тіла не передбачає великих резекцій та травмування шкірного покриву.. Це малоінвазивний вид втручання, тому період відновлення пацієнтів не займає багато часу. Протягом 2 - 3 днів після процедури можна переходити до звичайного способу життя. Повна реабілітація займає 2 - 3 місяці. Для пацієнтів, що перенесли ліпоскульптурування значного обсягу, радиться носити компресійну білизну весь відновлювальний період. Щоб зберегти результат ліпомоделювання надовго, слід вести здоровий спосіб життя та підтримувати форму спортивними вправами.

Основні етапи:

Ліпомоделювання фігури проходить у три основні етапи:

Результат та реабілітація

Результатом ліпомоделювання стає комплексна зміна фігури, помітне омолодження та покращення форм. Нові розробки по забору жирової тканини дозволяють зберегти клітини живими та цілими, що у свою чергу гарантує відмінне приживання із збереженням бажаних розмірів.

До повного відновлення цілісності шкірних покривів та поки лікар не дозволить, не рекомендується відвідувати сауни, лазні та солярій. Також під забороною косметичні процедури та масаж. Потрібно суворо дотримуватися консультацій лікарів та виконувати лише ті процедури, що були рекомендовані фахівцями.

Ліпоскульптурування допомагає змінити зовнішність не лише фізично, але й вирішує психологічні проблеми. Дає можливість повірити в себе та стати більш впевненим.

Протипоказання:

Протипоказанням для проведення ліпомоделювання тіла можуть стати:

 • погане згортання крові,
 • інфекції та загострення хронічних хвороб,
 • серцево-судинні захворювання,
 • цукровий діабет та онкологічні захворювання,
 • не рекомендується при системних захворюваннях сполучних тканин,
 • аутоімунних захворюваннях,
 • захворюваннях ендокринної системи,
 • вагітність та грудне вигодовування.

Наші лікарі:

Федорук Володимир Ілліч - пластичний хірург

Федорук Володимир Ілліч

Пластичний хірург вищої категорії
Досвід роботи 30 років
операцій 2199

Про лікаря
Записатися

Федорук Павло Володимирович - пластичний хірург

Федорук Павло Володимирович

Пластичний хірург вищої категорії
Досвід роботи 10 років
операцій 1123

Про лікаря
Записатися

Королюк Роман Віталійович пластичний хірург

Королюк Роман Віталійович

Пластичний хірург
Досвід роботи 14 років
операцій 980

Про лікаря
Записатися
 • Де проводяться операції:

Клініка сучасної пластичної хірургії Fido.
Київ, вул. Глибочицька 17Б

Скільки коштує ліпоскульптура тіла?

Найменування послуги Ціна
Ліпоскульптура тілавід 250 €

Ціна на ліпоскульптурування в Києві може бути різною залежно від індивідуального випадку. Точна сума буде відома після консультації з пластичним хірургом. Задати питання, записатися на консультацію, уточнити прайс на послуги можна, зв'язавшись по телефону або заповнивши форму на сторінці нижче.

Задати питання

  Дивіться також