Fido

Пластика гомілки в Києві

Записатися на прийом

Зателефонувати нам: +38(067) 922-74-92

Отримати безкоштовну консультацію

Пластика гомілки в Києві

непривабливі гомілки – це причина, по якій жінки не можуть дозволити носити сукні короткої довжини або туфлі на високій шпильці. При цьому стати володаркою красивих ніжок часто не виходить навіть у результаті спортивних занять і спеціальних дієт.

нерозвинені м'язи, асиметричний обхват гомілок і кривизна ніг – поширені естетичні дефекти з якими відмінно справляється круропластіка в Києві. Після цієї пластичної операції ніжки жінки стають привабливішими, у них з'являється апетитний точений рельєф.

Наші лікарі:

Федорук Володимир Ілліч - пластичний хірург

Федорук Володимир Ілліч

Пластичний хірург вищої категорії
Досвід роботи 30 років
операцій 2199

Про лікаря
Записатися

Федорук Павло Володимирович - пластичний хірург

Федорук Павло Володимирович

Пластичний хірург вищої категорії
Досвід роботи 10 років
операцій 1123

Про лікаря
Записатися

Королюк Роман Віталійович пластичний хірург

Королюк Роман Віталійович

Пластичний хірург
Досвід роботи 14 років
операцій 980

Про лікаря
Записатися
  • Де проводяться операції:

Клініка сучасної пластичної хірургії Fido.
Київ, вул. Глибочицька 17Б

Для отримання бажаного результату потрібно в першу чергу не помилитися з вибором лікаря. Тільки досвідчений хірург вищої категорії зможе правильно підібрати імпланти і виконати операцію на вищому рівні.

Пластика гомілки розумне рішення для сучасних жінок

Приймаючи рішення про проведення такої операції потрібно мати на увазі, що вартість пластики ніг складається з оплати праці хірурга, повного комплексу медичного обслуговування, і вартості імплантів. Протези литкових м'язів виготовляються з застосуванням силіконового гелю. Імпланти безпечні з невеликою вагою, які здатні підлаштовуватися під організм пацієнта і мають необмежений термін служби. Залежно від наявних дефектів лікар вибере для операції симетричний або анатомічний імплант.

Коли пластика гомілки необхідна

Головне показання для звернення до пластичного хірурга це душевний дискомфорт, який відчуває жінка при спогляданні зовнішнього стану литкових м'язів. Причини такої незадоволеності:

  • Хибна кривизна гомілок;
  • Вроджена чи набута атрофія м'язів в цій області;
  • Асиметричний обхват гомілок;
  • Наявність наслідків травм.

Проведення операції і протипоказання

Круропластіка в Києві виконується під місцевою, загальної або епідуральної анестезією. Ендопротезування литок займає приблизно 90 хвилин. Для введення імплантів і розміщення їх між м'язами ікри виконується невеликий розріз, що не перевищує 4 см, в підколінної області. Зшиваються тканини спеціальним внутрікосметіческім швом, що робить його непомітним. Післяопераційний період у стаціонарі займає від 1 до 3 днів. Протипоказаннями до хірургічного втручання є хронічні захворювання, цукровий діабет всіх типів, стан вагітності і лактація.

Відновлювальний період

Після операції протягом не менше одного місяця протипоказані будь-які навантаження, потрібно носіння компресійних панчішних виробів. Присутність відчуття чужорідного тіла, відмічається деякими пацієнтами, йде через два місяці.

Задати питання

    Дивіться також