Fido

Пластика сідниць в Києві

Записатися на прийом

Зателефонувати нам: +38(067) 922-74-92

Отримати безкоштовну консультацію

Пластика сідниць дозволяє надати своїм формам апетитного вигляду., НЕ виснажуючи себе при цьому заняттями спортом і дієтами. Глютеопластіка – спеціальний медичний термін, яким прийнято позначати хірургічне втручання – зміна форми та розміру сідниць.

Підтяжка сідниць в Києві

Наші лікарі:

Федорук Володимир Ілліч - пластичний хірург

Федорук Володимир Ілліч

Пластичний хірург вищої категорії
Досвід роботи 30 років
операцій 2199

Про лікаря
Записатися

Федорук Павло Володимирович - пластичний хірург

Федорук Павло Володимирович

Пластичний хірург вищої категорії
Досвід роботи 10 років
операцій 1123

Про лікаря
Записатися

Королюк Роман Віталійович пластичний хірург

Королюк Роман Віталійович

Пластичний хірург
Досвід роботи 14 років
операцій 980

Про лікаря
Записатися
  • Де проводяться операції:

Клініка сучасної пластичної хірургії Fido.
Київ, вул. Глибочицька 17Б

Процедура показана людям з обвислій шкірою сідниць, атрофією та недостатнім розвитком м'язів цієї зони. Залежно від переслідуваних пацієнтом цілей та обраного ним способу їх досягнення ця пластика передбачає різний набір процедур.

Види глютеопластики

  • Використання імплантів, спеціальних силіконових виробів, для зміни контурів тіла. Для виконання операцій із використанням силікону, купуються імпланти, які мають необмежений термін служби та не вимагають виконання процедур щодо їх заміни. У разі потреби придбання імпланту, його вартість необхідно буде сплатити додатково.
  • Ліпофілінг – пересадка власної жирової тканини пацієнта з однієї зони в іншу, яка розміщується між м'язами.
  • Ліфтинг сідниць за допомогою пластичної операції, є ефективним способом підтяжки м'язів для молодих людей, не схильних до повноти. Ця пластика передбачає відділення та висічення надлишків обвислої шкіри в цій зоні.. Площа шкірного покриву, таким чином, зменшується, а м'язи набувають підтягнутого вигляду.

Особливості пластичної операції

важливо пам'ятати, що дана операція протипоказана вагітним і жінкам, що годують., пацієнтам з тяжкими хронічними захворюваннями в анамнезі та людям зі зниженим імунітетом. Залежно від обраного способу виконання пластику сідниць, варіюється тривалість її виконання. У середньому в операційній доведеться провести щонайменше дві години. Перед оперативним втручанням пацієнту дається загальний наркоз., тому відсутність будь-яких больових відчуттів гарантована. Ціна на пластику сідниць залежить від складності операцій та супутніх послуг. Докладніше ви можете дізнатися на консультації по телефону або під час особистої зустрічі.

Реабілітація після проведення пластики

Оскільки глютеопластика є по суті оперативним втручанням, пацієнтам потрібне спостереження медичного персоналу протягом 1-3 діб у стаціонарі. Незалежно від обраного способу корекції зовнішнього вигляду сідниць, клієнтам не рекомендується нести фізичні навантаження, займатися спортом, приймати сонячні ванни протягом не менше одного місяця. Бажано також у період відновлення користуватися спеціальною корекційною білизною.

Задати питання

    Дивіться також