Fido

Підтяжка стегон в Києві

Записатися на прийом

Зателефонувати нам: +38(067) 922-74-92

Отримати безкоштовну консультацію

Одним з несподіваних ефектів сильного схуднення або гормональних перебудов в організмі жінки є в'ялість і рихлість шкіри ніг. Особливо сильно це проявляється на стегнах, де вона обвисає і формує складки.

Такий дефект не дозволяє мати гідний вигляд на пляжі або у басейну, а боротися з ним за допомогою фізичних навантажень або косметології просто безглуздо. Раціональне вирішення цієї проблеми – феморопластика. Таким терміном позначається хірургічна підтяжка шкіри на стегнах

Феморопластіка, підтяжка стегон

Наші лікарі:

Федорук Володимир Ілліч - пластичний хірург

Федорук Володимир Ілліч

Пластичний хірург вищої категорії
Досвід роботи 30 років
операцій 2199

Про лікаря
Записатися

Федорук Павло Володимирович - пластичний хірург

Федорук Павло Володимирович

Пластичний хірург вищої категорії
Досвід роботи 10 років
операцій 1123

Про лікаря
Записатися

Королюк Роман Віталійович пластичний хірург

Королюк Роман Віталійович

Пластичний хірург
Досвід роботи 14 років
операцій 980

Про лікаря
Записатися
  • Де проводяться операції:

Клініка сучасної пластичної хірургії Fido.
Київ, вул. Глибочицька 17Б

Метою цієї операції є видалення надлишку підшкірного жиру, зменшення обсягів стегон і підтяжка в'ялої шкіри.
Коли без допомоги пластичного хірурга не обійтися. Наявність проблем пов'язаних як зі структурою шкірного покриву, так і з пропорціями контурів у цій частині тіла є показаннями для виконання феморопластики. Як правило, це:

  • слабкий тургор епідермісу, її обвисання; поява виражених ямочок і горбків.;
  • наявність нерівномірного розподілу жиру, освіту галіфе або вушок у верхній частині ніг;
  • труднощі під час руху внаслідок великої кількості жиру, поява різних шкірних захворювань на внутрішній стороні стегон в результаті сильного тертя.

Як виконується підтяжка стегон в Києві

  1. Першим етапом підготовки є візуальний огляд пацієнта лікарем, в ході якого визначаються зони корекції. Залежно від анамнезу пацієнта можуть призначатися додаткові обстеження чи консультації фахівців;
  2. Наступний етап це безпосереднє здійснення процедури, яка виконується під загальним наркозом і займає близько 2 годин. Якщо лікарем та пацієнтом на підготовчому етапі було прийнято рішення про виконання ліпосакції та підтяжки шкіри в області живота та сідниць, виконання операції займе більше часу. Хірургічне втручання передбачає розріз шкіри за певним контуру, відділення шкіри, Якщо лікарем та пацієнтом на підготовчому етапі було прийнято рішення про виконання ліпосакції та підтяжки шкіри в області живота та сідниць. Потім на розріз накладаються косметичні шви і дренажні трубки;

період відновлення

Реабілітація після операції передбачає перебування в стаціонарі від 1 до 3 днів. Через три тижні можна очікувати відходу синців і набряклості. У цього часу рекомендується носити спеціальний компресійний білизна і колготи. Фізичні навантаження, спорт, басейн, солярій і сонячні ванни протипоказані на період до двох місяців.

Ціна на підтяжку стегон

Вартість такої косметичної операції залежить від виду робіт, площі тіла, яка підлягає корекції і необхідності виконання супутніх процедур. важливо врахувати, що в ціну входить перебування в стаціонарі, необхідне медикаментозне лікування та витратні матеріали. Зателефонуйте нашому клієнт менеджеру і переконайтеся, що ми пропонуємо високу якість послуг за цілком доступною вартості.

Задати питання

    Дивіться також